Klimatizace

SINCLAIR SPECTRUM (R32)

Řada SINCLAIR SPECTRUM propojuje nadstandardní kvalitu použité technologie s vizuálním hlediskem a přináší tak klimatizační jednotky dokonalého designu. Nástěnná klimatizace se stává příjemnou součástí nejen běžných, ale i reprezentativních místností domácností, kanceláří nebo komerčních objektů.

Klimatizace je vybavená praktickým a snadno použivatelným ovladačem, který v podstatě okamžitě a bez jakékoli námahy zařídí tu správnou atmosféru interiéru. Obdobným způsobem s možnosti nastavení časového období funguje také ovladač nástěnný. Každá jednotka SINCLAIR SPECTRUM je zároveň vybavena WiFi modulem, které obslouží zařízení i když jste právě mimo budovu.

Řada SINCLAIR SPECTRUM se vyznačuje velmi vysokým výkonem při chlazení i topení, zároveň však patří mezi klimatizace s úsporným provozem, který využívá chladivo R32 s výjimečně šetrným dopadem na životní prostředí.

Rychlosti úpravy teploty napomáhá ventilátor se sedmi rychlostmi a prostorově volitelný pohyb lamel. Zařízení obsahuje řadu aktivních filtrů, jejichž úkolem je zachycení prachu, nečistot, bakterií, mikrobů a pylů, navíc také absorpce chemických škodlivin a nejrůznějších pachů. Vytvoří tak dokonale zdravé a příjemné ovzduší.

SINCLAIR SPECTRUM katalog
SINCLAIR SPECTRUM specifikace