Sinclair FLEXIBILNÍ VENKOVNÍ JEDNOTKY

Máte klimatizační zařízení v několika místnostech a hledáte řešení, které by nenarušovalo venkovní vzhled budovy? Flexibilní venkovní jednotky jsou řešením, které šetří místo, protože mohou odvádět teplý vzduch až z pěti vnitřních jednotek současně. Jsou tedy vhodné i pro bytová jádra.

Klimatizační prvky celé soustavy jsou propojeny potrubím pro chladicí médium. Přizpůsobí se různým typům, je možné je využít pro nástěnné, kazetové, kanálové, konzolové a další vnitřní jednotky. Pro všechny tyto typy se využívá nové a ekologicky velmi šetrné chladivo R32.

Funkce flexibilní venkovní jednotky umožňuje dokonalou regulaci teploty v interiéru bez ohledu na počasí i roční dobu. Je možné je využívat nejen k ochlazování ale i k topení. Vysoký výkon všech funkcí ale neznamená vysokou spotřebu energií. Naopak. Produkt je zařazen do úsporné třídy A++.

Kormě široké škály možnosti nastavení a bezproblémové spolupráci se všemi vnitřními jednotkami, je systém vybaven i funkcí automatického odmrazování a kontrolního režimu při spouštění systému.

FLEXIBILNÍ VENKOVNÍ JEDNOTKY S DC INVERTEREM
FLEXIBILNÍ VENKOVNÍ JEDNOTKY S DC INVERTEREM_data 1
FLEXIBILNÍ VENKOVNÍ JEDNOTKY S DC INVERTEREM_data 2