Sinclair VNITŘNÍ MULTI VARIABLE JEDNOTKY

Různé možnosti využití nabízejí vnitřní MULTI VARIABLE jednotky. Tyto nástěnné klimatizace se jedinečně přizpůsobí jakékoli místnosti a potřebám i náročných uživatelů. Elegantní vzhled doplňuje styl interiéru. Jejich technologie umožňuje napojení na nezávislou venkovní jednotku, se kterou budou spolehlivě spolupracovat a vytvářet vnitřní klima, které si nastavíte.

Systém umožňuje nejen chlazení, ale i ohřívání vzduchu, proto je možné jím nahradit běžný způsob vytápění. K zajištění rychlého nástupu požadované teploty a její okamžité a rovnoměrné rozprostření po celém prostoru slouží nastavitelný pohyb lamel, a to buď vodorovný nebo svislý.

K ovládání lze použít jak běžné dálkové ovladače, tak i ovladače nástěnné. Pomocí zabudovaného WiFi modulu se však k jednotce můžete napojit i mimo budovu a ovlivnit její chod pomocí chytrého zařízení.

Ekologický příznivé chladivo R32 nezatěžuje životní prostředí. Klimatizační jednotka navíc vydechuje vzduch oproštěný od bakterií, virů, pylů, prachu, pachů a jiných nežádoucích příměsí díky sérii vysoce účinných filtrů. Vzniklé prostředí je tak vhodné i pro citlivé osoby a alergiky.

VNITŘNÍ MULTI VARIABLE JEDNOTKY
VNITŘNÍ MULTI VARIABLE JEDNOTKY_data