Sinclair KONZOLOVÉ JEDNOTKY - PODOKENNÍ

Klimatizační konzolové jednotky jsou chytrým řešením vhodným především pro kancelářské typy budov, a to především pro jejich velmi nízkou provozní hlučnost. Dělená klimatizace má klasickou venkovní kondenzační jednotku propojenou s tou vnitřní pomocí systému na proudění chladiva R32.

Chladivo R32 je běžně dostupné a využívané médium pro klimatizační prvky, a to především z důvodu jeho minimální zátěže na životní prostředí. Má také lepší tepelnou kapacitu a přenos tepla či chlazení po celé klimatizační soustavě.

Vnitřní konzolovou jednotku lze instalovat na zeď jako klasické klimatizace, nebo na podlahu, jako se umisťují například radiátory. Vnitřní jednotka vypouští do místnosti ochlazený a soustavou filtrů očištění vzduch, ale jednoduchou změnou funkce se může změnit na účinné topení, které dokonale nahradí jakýkoli jiný typ výhřevu místnosti. Je vhodná k přitápění i k plnohodnotnému provozu, aniž by se to projevilo na zvýšené spotřebě energie. Zařízení je řazeno do energetické třídy A++.

Konzolové jednotky mohou být ovládány pomocí nástěnného ovladače s týdenním časovačem a dalšími funkcemi nebo dálkově přes vestavěný WiFi modul, na který se můžete připojit z vašeho chytrého zařízení a požadovanou teplotu místnosti si připravit ještě před svým příchodem.

KONZOLOVÉ JEDNOTKY
KONZOLOVÉ JEDNOTKY_DATA