Klimatizace

SINCLAIR SPECTRUM PLUS (R32)

Jedinečná řada nástěnných klimatizací SINCLAIR SPECTRUM PLUS hravě zabezpečí i ty nejnáročnější požadavky, které lze na klimatizaci mít. Luxusní vzhled jednotky je vhodný i do vysoce stylových místností, které nenaruší, ale naopak vhodně doplní.

Ovládání přístroje je možné na dálku ještě před příchodem do objektu pomocí propojení vašeho chytrého mobilu s vestavěným GSM modulem. Nastavení volby teploty je možné komfortně také pomocí dálkového nebo nástěnného ovládání, které navíc umožňuje časovou předvolbu požadovaných funkcí.

Energetická třída A+++ řadí jednotku mezi špičky v úspoře energií, zároveň je však umožněn vysoký výkon celoročního využívání a provozu, a to především díky 2-stupňovému kompresoru. Funkce Soft start se přizpůsobí odběru elektřiny ze sítě a nezatěžuje ji tak.  Chod zařízení je neobvykle tichý a spolehlivý. Využívá chladivo R32, které nepůsobí jako zátěž na životní prostředí.

Pro rovnoměrný rozptyl vzduchu slouží vodorovný a svislý pohyb lamel. Příjemné prostředí lze upravit také pomocí ventilátoru se sedmi rychlostmi. Klimatizační jednotka pouští do místnosti pouze čistý vzduch, oproštěný od negativních pachů, plynů, mikroorganismů a pylů, které tak zachytávají výkonné filtry.

SPECTRUM PLUS katalog
SPECTRUM PLUS specifikace